Taśma winylowa Stricta CT-505 50mm x 25m czarna
Ceny
Cena netto
Cena brutto
Vat
23%
142
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
 Koszt i rodzaje dostawy :
  • Darmowy transport dla obszaru dostawy aglomeracji trójmiejskiej
  • Odbiór osobisty
Parametry
Producent:
Szerokość:
Długość:
Kolor:
Oznaczenia
Kod
CT-505 50MMX25M
Identyfikator
13882
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Minimum logistyczne
1 szt
Opis
Taśma Stricta to wysokiej jakości produkt, który doskonale nadaje się do zabezpieczania powierzchni. Wykonana jest z wytrzymałego winylu, taśma ma gładką powierzchnię, która zapewnia doskonałe właściwości maskujące. Taśma jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania powierzchni podczas piaskowania i śrutowania. Grubość taśmy 0,50 mm zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami i pyłem. Dzięki klejowi kauczukowemu, taśma mocno przylega do różnych podłoży, zapewniając pewność, że pozostanie na miejscu przez cały czas trwania prac.
Cechy/ Właściwości:
  • Wykonana z wytrzymałego winylu PVC o gładkiej powierzchni
  • Skutecznie zabezpiecza powierzchnie podczas piaskowania i śrutowania
  • Doskonale chroni przed korozją i substancjami chemicznymi
  • Grubość 0,50 mm (+/- 0,055) zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi
  • Wyposażona w klej kauczukowy, który gwarantuje pewne przyleganie do podłoża
  • Łatwa w aplikacji i usuwaniu
Warianty
NAZWA Cena CENA STAN MAG.
25mm x 25m czarna
Kod: CT-505 25MMX25M
netto
brutto
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
50mm x 25m czarna
Kod: CT-505 50MMX25M
netto
brutto
142
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
40mm x 25m czarna
Kod: CT-505 40MMX25M
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
50mm x 4m czarna
Kod: CT-505 50MMX4M
18
100mm x 25m czarna
46
70mm x 25m czarna
18
150mm x 25m czarna
Kod: CT-505 150MMX25M
4
Akcesoria
Izopropanol 1L
IZOPROPANOL 1L
VAT 23%
15
9472 CLEANER SPRAY 500ML (CYTRUS CLEANER) 50098
VAT 23%
19
Chusteczki do czyszczenia powierzchni VHB - 3M
CHUSTECZKI CZYSZCZACE
VAT 23%
Przemysłowy środek czyszczący na bazie cytrusów 5l przezroczysty 3M 9472 Industrial Cleaner - 3M
9472 CLEANER SPRAY 5L
VAT 23%
Taśma maskująca 201E 24mm x 50m beżowa - 3M
201E 24MMX50M
VAT 23%
36
Aplikator wacik do środka gruntującego primera podkładu
APLIKATOR DO PRIMERA
VAT 23%
20
Wałek dociskowy do taśm dwustronnych jednostronnych rzepów z klejem szer 40mm
WALEK DOCISKOWY 40MM
VAT 23%
dostawa: 5 dni roboczych
Lakier podkładowy Primer 94 100ml - 3M
94 PRIMER LAKIER PODKLADOWY 100ML
VAT 23%