Taśma pakowa Scotch 371 Uniwersalna Hot-Melt 50mm x 66m brązowa - 3M
Ceny
Cena netto
Cena brutto
Vat
23%
108
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
 Koszt i rodzaje dostawy :
  • Darmowy transport dla obszaru dostawy aglomeracji trójmiejskiej
  • Odbiór osobisty
Parametry
Producent:
Szerokość:
Długość:
Oznaczenia
Kod
371 50MMX66M BRAZOWA
Identyfikator
17783
Kod producenta
EAN (GTIN)
Logistyka
Jednostka podstawowa
ROL
Minimum logistyczne
1 ROL
Opis
  • Ekonomiczna i niezawodna taśma pakowa do lekkich opakowań
  • Taśma jest odporna na nacinanie, ścieranie i wilgoć, by zapewnić długotrwałe trzymanie
  • Nośnik dopasowuje się do krawędzi i nierówności, zapewniając szczelne zaklejenie
  • Taśma odporna na zadzieranie, ścieranie, wilgoć i matowienie
  • Dobra odporność na podnoszenie się rogów i rozdarcia
Warianty
NAZWA Cena CENA STAN MAG.
Scotch 371 50mm x 66m przezroczysta
Kod: 371 50MMX66M PRZEZROCZYSTA
netto
brutto
Na zamówienie,
dostawa: 5 dni roboczych
Wzmacniana włóknem szklanym Scotch 8959 50mm x 50m 0.15mm
Kod: 8959 50MMX50M
netto
brutto
Na zamówienie,
dostawa: 30 dni roboczych
Taśma wzmacniana włóknem szklanym wzdłużnie Scotch 8956 50mm x 50m 0.12mm
Kod: 8956 50MMX50M
dostawa: 28 dni roboczych
Scotch 375E 50mm x 66m przezroczysta
Kod: 375E 50MMX66M PRZEZROCZYSTA
Wzmacniana włóknem Scotch 895 12mm x 50m przezroczysta
dostawa: 14 dni roboczych
Scotch 371 48mm x 66m przezroczysta
Kod: 371 48MMX66M PRZEZROCZYSTA
dostawa: 28 dni roboczych
Scotch 371 75mm x 66m przezroczysta
Kod: 371 75MMX66M PRZEZROCZYSTA
dostawa: 10 dni roboczych
Tartan 369 Hot-Melt 48mm x 66m brązowa
Kod: 369 48MMX66 BRAZOWA
dostawa: 10 dni roboczych
Scotch 371 Uniwersalna Hot-Melt 50mm x 66m brązowa