Kask ochronny EVO ALTA z wentylacją regulacja śrubowa czerwony - JSP

Ceny
Cena netto
298,15 PLN /szt
 
Cena brutto
366,72 PLN /szt
Vat
23%
Zarejestruj się lub Zaloguj aby dokonać zakupów na platformie.
Na zamówienie,
dostawa: 14 dni roboczych
Parametry
Producent:
Kolor:
Oznaczenia
Kod
EVO ALTA BASEWORKER RED
Identyfikator
17154
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis
Hełm ochronny EVO® ALTA™ Baseworker™ – regulacja śrubowa – wentylowany
 
Nowa EVO® ALTA™ zapewnia wszechstronną ochronę przed uderzeniami.
Kask w stylu alpinistycznym ma wyspecjalizowaną konstrukcję skorupy i wewnętrzną wyściółkę, która zwiększa trwałość i skuteczność amortyzacji. Precyzyjne ustawienia regulacji umożliwiają bezpieczne dopasowanie, zapewniając stabilność kasku.
Zaprojektowany, aby zmaksymalizować kompatybilność i integrację akcesoriów. EVO® ALTA™ to adaptacyjny system z wbudowanymi punktami mocowania i wymiennym modułem przednim.

EVO® ALTA™ Baseworker™ zapewnia wyższą, wszechstronną ochronę przed uderzeniami w porównaniu z kaskiem EN 12492 z paskiem podbródkowym zgodnym z EN 397.
4-punktowy pasek podbródkowy zaprojektowano tak, aby zwalniał się pod wpływem siły w przypadku złapania lub zaczepienia.
EVO® ALTA™ Baseworker™ jest dostępny również w wersji niewentylowanej, zapewniającej izolację elektryczną EN 397 440 V. 

WYMIENNY MODUŁ PRZEDNI

EVO® ALTA™ posiada unikalny wymienny moduł przedni. Wybierz zintegrowany uchwyt na osobisty identyfikator lub wybierz standardowy przód z miejscem na logo, aby umieścić logo swojej firmy.
Obydwa moduły przednie umożliwiają zamocowanie latarki na kask i innych akcesoriów.

KOMPATYBILNOŚĆ I AKCESORIA

Hełm EVO® ALTA™ jest kompatybilny z szeroką gamą akcesoriów JSP. Punkty mocowania na skorupie kasku umożliwiają pewne dopasowanie ochronników słuchu, osłon twarzy, gogli i pasków do latarki, a także szeregu innych akcesoriów.

CAŁKOWITA OCHRONA
EVO® ALTA™ zapewnia wszechstronną ochronę przed uderzeniami dzięki amortyzacji z góry, z boku, z przodu i z tyłu. Kask ma wydłużoną część na karku, co zapewnia większą osłonę szyi.

INDYWIDUALNE OZNACZENIE
Kaski można dostosować tak, aby odpowiadały identyfikacji wizualnej firmy. Na standardowym module przednim dostępny jest nadruk logo, który pomaga zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki i zniechęcić do kradzieży.

PODWÓJNA WENTYLACJA
Boczna i tylna wentylacja skorupy i wyściółki kasku obniża temperaturę średnio o 2-3 stopnie. EVO® ALTA™ Baseworker™ jest dostępny również w wersji niewentylowanej, zapewniającej izolację elektryczną EN 397 440 V.

WKŁADKA EPP EVO® ALTA™
posiada wewnętrzną wyściółkę uderzeniową, która zwiększa amortyzację i ochronę przed penetracją.
Wyściółka wykonana ze spienionego polipropylenu (EPP) jest lekka i wentylowana, co zapewnia wygodę.

MAKSYMALNY KOMFORT
Uprząż z mechanizmem zapadkowym Revolution® Flex zabezpiecza kask, eliminując punkty ucisku, zapewniając maksymalny komfort. Wyposażone w wymienny potnik z bawełny Chamlon™ i w pełni kompatybilne z opaskami chłodzącymi EVO® w celu ochrony przed stresem cieplnym.

BEZPIECZNE DOPASOWANIE
Uprząż podtrzymuje głowę, zapewniając stabilność kasku, a regulowany 4-punktowy pasek podbródkowy zwiększa bezpieczeństwo. Ustawienia głębokości regulacji 3D umożliwiają najbardziej precyzyjne dopasowanie kasku ochronnego.

4-PUNKTOWY PASEK PODBRODKOWY
4-punktowy pasek podbródkowy można łatwo dopasować do głowy. Regulacja rozmiaru i punktu mocowania umożliwia indywidualne dopasowanie do różnych rozmiarów głowy, zapewniając stabilność i większy komfort.
 
Warianty
NAZWA Cena STAN MAG.
wentylowany. regulacja śrubowa. czarny
EVO ALTA BASEWORKER BLACK
netto
298,15 PLN /szt
 
brutto
366,72 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 14 dni roboczych
regulacja śrubowa. wentylowany. czerwony
EVO ALTA BASEWORKER RED
netto
298,15 PLN /szt
 
brutto
366,72 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 14 dni roboczych
Wentylowany. regulacja śrubowa. biały
EVO ALTA BASEWORKER WHITE
netto
298,15 PLN /szt
 
brutto
366,72 PLN /szt
VAT 23%
10
 Dostawa: 2 dni robocze
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.