Taśma akrylowa dwustronna GPT-020 19mm x 50m przezroczysta - 3M
Ceny
Cena netto
Cena brutto
Vat
23%
5
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
 Koszt i rodzaje dostawy :
  • Darmowy transport dla obszaru dostawy aglomeracji trójmiejskiej
  • Odbiór osobisty
Parametry
Producent:
Szerokość:
Długość:
Kolor:
Oznaczenia
Kod
GPT-020 19MMX50M AKRYLOWA PRZEZROCZYSTA
Identyfikator
14209
Kod producenta
EAN (GTIN)
Logistyka
Jednostka podstawowa
ROL
Minimum logistyczne
1 ROL
Opis
Taśma dwustronnie klejąca 3M™ GPT-020, przezroczysta, grubość 0,2 mm
Dzięki grubości 0,2 mm taśma dobrze dopasowuje się do powierzchni i umożliwia tworzenie cienkich, estetycznych połączeń bez konieczności stosowania elementów mechanicznych. Wysoka przyczepność początkowa oraz dobra odporność na temperaturę, wilgoć i promieniowanie UV sprawiają, że taśma sprawdza się zarówno w zastosowaniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Cechy produktu
  • dwustronna taśma klejąca z modyfikowanym klejem akrylowym
  • wysoka przyczepność początkowa do wielu materiałów
  • skuteczne klejenie powierzchni o wysokiej i niskiej energii powierzchniowej
  • cienka konstrukcja umożliwiająca estetyczne i dyskretne połączenia
  • dobra odporność na temperaturę, wilgoć i promieniowanie UV
  • stabilny nośnik poliestrowy PET ułatwiający konwersję
  • możliwość stosowania wewnątrz i na zewnątrz
Dane techniczne
Parametr Wartość
Produkt 3M GPT-020
Typ taśmy Taśma dwustronnie klejąca
Typ kleju Modyfikowany klej akrylowy
Nośnik PET (poliester)
Grubość taśmy (bez linera) 0,2 mm
Liner Papier PCK powlekany polietylenem
Kolor taśmy Przezroczysty
Temperatura pracy od -40°C do 149°C (krótkotrwale)
Odporność UV Tak
Zastosowanie wewnątrz / na zewnątrz
Zastosowania
  • montaż elementów dekoracyjnych i listew
  • klejenie tabliczek znamionowych, oznakowań i logotypów
  • montaż wyświetlaczy, paneli i kasetonów
  • laminowanie folii, pianek i materiałów technicznych
  • mocowanie przewodów, profili i uszczelek
  • montaż elementów w AGD, elektronice i przemyśle ogólnym
  • produkcja materiałów POS i reklamowych
Film
Warianty
NAZWA Cena CENA STAN MAG.
16.5mm x 50m przezroczysta
Kod: GPT-020 16,5MMX50M AKRYLOWA PRZEZROCZYSTA
netto
brutto
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
19mm x 50m przezroczysta
Kod: GPT-020 19MMX50M AKRYLOWA PRZEZROCZYSTA
netto
brutto
5
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
50mm x 50m przezroczysta
Kod: GPT-020 50MMX50M AKRYLOWA PRZEZROCZYSTA
OSTATNIO DODANE
PROMOCJA
Na zamówienie,
dostawa: 9 dni roboczych
12mm x 50m przezroczysta
dostawa: 10 dni roboczych
9mm x 50m przezroczysta
Kod: GPT-020F 9MMX50M AKRYLOWA PRZEZROCZYSTA
2
10mm x 50m przezroczysta
PROMOCJA
1
15mm x 50m przezroczysta
300mm x 50m przezroczysta
28mm x 50m przezroczysta
25mm x 50m przezroczysta
4mm x 50m przezroczysta
17mm x 50m przezroczysta
23mm x 50m przezroczysta
Kod: GPT-020 23MMX50MB AKRYLOWA PRZEZROCZYSTA
Akcesoria
Izopropanol 1L
IZOPROPANOL 1L
VAT 23%
15
9472 CLEANER SPRAY 500ML (CYTRUS CLEANER) 50098
VAT 23%
19
Chusteczki do czyszczenia powierzchni VHB - 3M
CHUSTECZKI CZYSZCZACE
VAT 23%
Przemysłowy środek czyszczący na bazie cytrusów 5l przezroczysty 3M 9472 Industrial Cleaner - 3M
9472 CLEANER SPRAY 5L
VAT 23%
Lakier podkładowy Primer 94 946ml żółty - 3M
94 PRIMER LAKIER PODKLADOWY 0.946L
VAT 23%
83
Lakier podkładowy Primer Scotch-Mount 4298UV 118,28ml - 3M
4298 PRIMER LAKIER PODKLADOWY 0,11828 L
VAT 23%
Lakier podkładowy promotor adhezji 111 250ml przezroczysty - 3M
AP111 250ML
VAT 23%
3
Lakier podkładowy Primer 94 100ml - 3M
94 PRIMER LAKIER PODKLADOWY 100ML
VAT 23%
dostawa: 2 dni robocze
Taśma maskująca 201E 24mm x 50m beżowa - 3M
201E 24MMX50M
VAT 23%
36
Aplikator wacik do środka gruntującego primera podkładu
APLIKATOR DO PRIMERA
VAT 23%
20
Wałek dociskowy do taśm dwustronnych jednostronnych rzepów z klejem szer 40mm
WALEK DOCISKOWY 40MM
VAT 23%