Ceny
Cena netto
14,82 PLN /szt
 
Cena brutto
18,23 PLN /szt
Vat
23%
Zarejestruj się lub Zaloguj aby dokonać zakupów na platformie.
208
 Dostawa: 2 dni robocze
Parametry
Gradacja:
Średnica:
Oznaczenia
Kod
75MM SC-DR A MED.
Identyfikator
13
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Dysk włókninowy Scotch-Brite™ Roloc™ SC-DR łączy zalety trwałego dysku o nietkanej konstrukcji z wydajnością systemu szybkiego mocowania 3M™ Roloc™. To skuteczny dysk, który oczyszcza, wykańcza, zaciera i gratuje.
Dzięki nietkanej budowie dopasowuje się on do obrabianego obszaru, pomagając chronić nieregularne albo konturowane powierzchnie, a podkład Roloc™ umożliwia agresywne szlifowanie.

Otwarta sieć włókien jest odporna na przegrzewanie się, podczas gdy tlenek glinu zapewnia szybkie szlifowanie i jednorodną jakość wykończenia.
System mocowania 3M™ Roloc™ umożliwia szybką i łatwą wymianę dysków, co sprawia, że dysk włókninowy jest doskonały do szeregu różnych zadań, w tym zacierania, gratowania i wykańczania. W dyskach włókninowych Scotch-Brite™ Roloc™ jako materiał ścierny wykorzystany został tlenek glinu. Minerał ten jest popularny wśród użytkowników przemysłowych z uwagi na wydajność szlifowania i długą żywotność. Jest on wytrzymały i twardy, a jego ziarna przełamują się samoczynnie w czasie użytkowania, eksponując świeże krawędzie tnące, podczas gdy inne standardowe materiały ścierne ulegają szybkiemu zużyciu. Wysoka wydajność szlifowania, twardość, wytrzymałość i niewielkie gromadzenie ciepła sprawiają, że tlenek glinu jest powszechnie używany do szlifowania i wykańczania. Nadaje się on do pracy na wielu rodzajach podłoża, zarówno na drewnie, jak i metalu, w tym na żelazostopach. Produkty do obróbki powierzchni Scotch-Brite™ zawierają ziarna ścierne rozmieszczone na nietkanych włóknach nylonowych lub syntetycznych. Połączenie ziaren ściernych z nietkanymi włóknami tworzy materiał o niezmiennych parametrach pracy przez cały okres użytkowania produktu. Struktura otwartej sieci pozwala na chłodną pracę, co redukuje ryzyko przebarwień czy zniekształceń powierzchni. Włókna są odporne na zapychanie się, pozwalając na wydajne szlifowanie oraz wydłużając żywotność dysku. 

Dyski 3M™ Roloc™ TR z systemem łatwej wymiany to mniejsze dyski z plastikowym gwintem, który pozwala na szybki i prosty montaż na podkładce Roloc™ dysk zmienia się wygodnie, prostym ruchem zakręcania/odkręcania. System Roloc™ TR umożliwia bezpieczne mocowanie, nawet w przypadku intensywnej pracy, a różnorodność dostępnych dysków 3M™ Roloc™ sprawia, że w kilka sekund można przejść z jednego zastosowania na inne.

Cechy / Właściwości:

  • Sztywny, nietkany dysk pozwala na agresywne gratowanie i wykańczanie
  • Dopasowujący się do powierzchni, nietkany dysk w połączeniu z podkładką Roloc™ pozwala na agresywne szlifowanie
  • Konstrukcja oparta na otwartej sieci jest odporna na zapychanie i przegrzewanie się, co umożliwia jednolite wykończenie
  • Wygodny system mocowania 3M™ Roloc™ zapewnia sprawną wymianę dysków podczas wieloetapowego procesu wykańczania powierzchni
  • Odporne na zapychanie się
Warianty
NAZWA Cena STAN MAG.
75mm. A CRS
75MM SC-DR A CRS
netto
14,91 PLN /szt
 
brutto
18,34 PLN /szt
VAT 23%
58
 Dostawa: 2 dni robocze
75mm. A MED
75MM SC-DR A MED.
netto
14,82 PLN /szt
 
brutto
18,23 PLN /szt
VAT 23%
208
 Dostawa: 2 dni robocze
75mm. A VFN
75MM SC-DR A VFN
netto
14,82 PLN /szt
 
brutto
18,23 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 7 dni roboczych
Akcesoria
Podkładka Roloc, 75mm, M14, Medium - 3M
75MM/M14 MEDIUM
netto
160,96 PLN
 
brutto
197,98 PLN
VAT 23%
1
 Dostawa: 2 dni robocze
Podkładka Roloc, 75mm, gwint M14, Hard - 3M
75MM/M14 HARD
netto
146,85 PLN
 
brutto
180,63 PLN
VAT 23%
1
 Dostawa: 2 dni robocze
Podkładka Roloc, 75mm, gwint M14, Extra Hard - 3M
75MM/M14 EXTRA HARD
netto
149,88 PLN
 
brutto
184,35 PLN
VAT 23%
6
 Dostawa: 2 dni robocze
Środek czyszczący i polerujący do stali nierdzewnej w aerozolu, mleczko 600ml - 3M
600ML
netto
58,57 PLN
 
brutto
72,04 PLN
VAT 23%
13
 Dostawa: 2 dni robocze
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.