Taśma winylowa 471 50mm x 33m pomarańczowa - 3M
Ceny
Cena netto
Cena brutto
Vat
23%
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
 Koszt i rodzaje dostawy :
  • Darmowy transport dla obszaru dostawy aglomeracji trójmiejskiej
  • Odbiór osobisty
Parametry
Producent:
Szerokość:
Długość:
Kolor:
Oznaczenia
Kod
471 50MMX33M POMARANCZOWA
Identyfikator
3213
Kod producenta
EAN (GTIN)
Logistyka
Jednostka podstawowa
ROL
Minimum logistyczne
24 ROL
Opis
Cechy/ Właściwości:
  • Idealnie nadaje się do wykorzystania na zakrzywionych i nieregularnych powierzchniach
  • Łatwa aplikacja, doskonała siła trzymania na wielu powierzchniach
  • Dostępna w szerokiej gamie intensywnych kolorów i rozmiarów
Sugerowane aplikacje:
  • Oznaczanie ciągów komunikacyjnych i stref bezpieczeństwa
  • Znakowanie kolorami rur, narzędzi, przyrządów, urządzeń itd
  • Chroni części, sprzęt lub produkty przed ścieraniem
  • Do zaklejania, pakowania lub uszczelniania wielu zakrzywionych i wypukłych powierzchni
Spray 80 – dla jeszcze lepszej przyczepności!
Film
Warianty
NAZWA Cena CENA STAN MAG.
50mm x 30m żółta
Kod: 471 50MMX33M ZOLTA
netto
brutto
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
50mm x 30m czerwona
Kod: 471 50MMX33M CZERWONA
netto
brutto
13
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
50mm x 30m biała
Kod: 471 50MMX33M BIALA
13
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
50mm x 30m czarna
Kod: 471 50MMX33M CZARNA.
50mm x 30m niebieska
Kod: 471 50MMX33M NIEBIESKA
1
50mm x 30m zielona
Kod: 471 50MMX33M ZIELONA
5
6mm x 30m niebieska
Kod: 471 6MMX33M BLUE
dostawa: 14 dni roboczych
19mm x 30m niebieska
Kod: 471 19MMX33M NIEBIESKA 06409
OUTLET
2
12mm x 30m niebieska
Kod: 471 12MMX33M NIEBIESKA
12
50mm x 30m. brązowa
Kod: 471 50MMX33M BRAZOWA
dostawa: 2 dni robocze
50mm x 30m pomarańczowa
Kod: 471 50MMX33M POMARANCZOWA
102mm x 30m żółta
Kod: 471 100MMX33M ZOLTA
Akcesoria
Izopropanol 1L
IZOPROPANOL 1L
VAT 23%
15
9472 CLEANER SPRAY 500ML (CYTRUS CLEANER) 50098
VAT 23%
19
Chusteczki do czyszczenia powierzchni VHB - 3M
CHUSTECZKI CZYSZCZACE
VAT 23%
Przemysłowy środek czyszczący na bazie cytrusów 5l przezroczysty 3M 9472 Industrial Cleaner - 3M
9472 CLEANER SPRAY 5L
VAT 23%
Taśma maskująca 201E 24mm x 50m beżowa - 3M
201E 24MMX50M
VAT 23%
36
Aplikator wacik do środka gruntującego primera podkładu
APLIKATOR DO PRIMERA
VAT 23%
20
Wałek dociskowy do taśm dwustronnych jednostronnych rzepów z klejem szer 40mm
WALEK DOCISKOWY 40MM
VAT 23%
dostawa: 5 dni roboczych
Lakier podkładowy Primer 94 100ml - 3M
94 PRIMER LAKIER PODKLADOWY 100ML
VAT 23%