Taśma maskując 4323 ogólnego zastosowania 50mm x 50m beżowa - Tesa
Ceny
Cena netto
Cena brutto
Vat
23%
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
 Koszt i rodzaje dostawy :
  • Darmowy transport dla obszaru dostawy aglomeracji trójmiejskiej
  • Odbiór osobisty
Parametry
Producent:
Szerokość:
Długość:
Kolor:
Oznaczenia
Kod
4323 50MMX50MB
Identyfikator
13248
Logistyka
Jednostka podstawowa
ROL
Minimum logistyczne
1 ROL
Opis
Cechy / Właściwości:
  • Papierowy nośnik krepowy zapewnia dobre dopasowanie do powierzchni.
  • a także dobrą przylepnością.
  • Taśma maskująca zapewnia doskonałe przyleganie farby
  • dzięki czemu nadaje się do lekkich zastosowań malowania natryskowego
Sugerowane aplikacje:
Dane techniczne:
  • Materiał nośnika: papier lekko krepowany
  • Typ substancji klejącej: kauczuk naturalny
  • Grubość całkowita: 125 µm
  • Wydłużenie przy zerwaniu: 10 %
  • Odporność na rozciąganie: 33 N/cm
  • Hand tearability: bardzo dobra
  • Odporność termiczna: (30 min) 80 °C
  • Przylepność do stali: 2.8 N/cm
Warianty
NAZWA Cena CENA STAN MAG.
4174 9mm x 33m jasnozielona
Kod: 4174 9MMX33M
netto
brutto
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
4323 50mm x 50m ogólnego zastosowania beżowa
Kod: 4323 50MMX50MB
netto
brutto
4341 38mm x 50m odporna na wysokie temperatury
Kod: 04341 38MMX50M
64284 50mm x 66m strappingowa
Kod: 64284 50MMX66M
2
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
4435 38mm x 50m UV niebieska
Kod: 4435 38MMX50M
48
 Wysyłka: 24h
w dni robocze
4342 38mm x 50m typu Washi pomarańczowa
24
4342 50mm x 50m typu Washi pomarańczowa
4
4435 50mm x 50m UV niebieska
dostawa: 14 dni roboczych
4334 50mm x 50m wysoka precyzja
Kod: 4334 50MMX50MB
12
4334 30mm x 50m wysoka precyzja
Kod: 4334 30MMX50MB
5
4342 25mm x 50m typu Washi pomarańczowa
36
Akcesoria
Izopropanol 1L
IZOPROPANOL 1L
VAT 23%
15
9472 CLEANER SPRAY 500ML (CYTRUS CLEANER) 50098
VAT 23%
19
Chusteczki do czyszczenia powierzchni VHB - 3M
CHUSTECZKI CZYSZCZACE
VAT 23%
Przemysłowy środek czyszczący na bazie cytrusów 5l przezroczysty 3M 9472 Industrial Cleaner - 3M
9472 CLEANER SPRAY 5L
VAT 23%
Taśma maskująca 201E 24mm x 50m beżowa - 3M
201E 24MMX50M
VAT 23%
36
Aplikator wacik do środka gruntującego primera podkładu
APLIKATOR DO PRIMERA
VAT 23%
20
Lakier podkładowy Primer 94 100ml - 3M
94 PRIMER LAKIER PODKLADOWY 100ML
VAT 23%