Nauszniki przeciwhałasowe PELTOR, nahełmowe, 30dB, żółte, X2P3 - 3M

Ceny
Cena netto
148,36 PLN /szt
 
Cena brutto
182,48 PLN /szt
Vat
23%
Zarejestruj się lub Zaloguj aby dokonać zakupów na platformie.
Na zamówienie,
dostawa: 19 dni roboczych
Parametry
Producent:
Kolor:
Oznaczenia
Kod
X2P3
Identyfikator
13280
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X2 to innowacyjne ochronniki słuchu o nowoczesnej, zgrabnej konstrukcji. Są wyposażone w podwójny, izolowany elektrycznie pałąk, który ogranicza nagrzewanie się w okolicach czubka głowy.

Nauszniki 3M™ PELTOR™ X4 zapewniają wysoce skuteczną ochronę słuchu przed hałasem na poziomie od umiarkowanego do wysokiego. W ramach systemu kolorowych oznaczeń poziomu ochrony produktów z serii X przed hałasem nauszniki 3M PELTOR X4 są oznaczone kolorem jasnozielonym. Łącząc legendarną wiedzę firmy 3M na temat ochrony słuchu z zaawansowaną technologią, nasze nauszniki przeciwhałasowe są wyposażone w specjalnie zaprojektowany element dystansowy oraz w poduszkę nowej technologii. Poprawia to redukcję hałasu bez zwiększania objętości i masy. Podwójny, izolowany elektrycznie pałąk pozwala zredukować nagrzewanie się czubka głowy, a drut ze stali nierdzewnej pokryty tworzywem sztucznym sprawia, że ten pałąk jest najmocniejszym modelem, jaki ma do zaoferowania firma 3M. Są wytrzymałe i zapewniają możliwość dopasowania, ponieważ płaski, szeroki pałąk jest wyposażony w miękką plastikową powłokę zapewniającą stały nacisk na czubek głowy. Metal nie jest odsłonięty, co oznacza, że produkt jest „dielektryczny”, nie przewodząc prądu w zastosowaniach, w których występuje ryzyko iskrzenia lub wyładowania. Starannie wyprofilowane suwaki zapewniają łatwą regulację nauszników przeciwhałasowych na głowie. Szerokie poduszki uszczelniające na uszy, wykonane z miękkiej pianki, zapewniają pracownikom wygodę, a smukłe nauszniki zapewniają lepszą kompatybilność z innymi środkami ochrony indywidualnej. Zużyte lub uszkodzone poduszki uszczelniające i wkładki piankowe, dostępne jako zestawy higieniczne, można łatwo wymieniać, co pomaga w przedłużeniu cyklu życia produktu. 

Cechy / Właściwości:

  • Szeroki, płaski pałąk jest izolowany elektrycznie, dzięki czemu nauszniki można uznać za produkt nieprzewodzący lub „dielektryczny”
  • Oznaczenie kolorami ułatwia wizualne zidentyfikowanie poziomu ochrony noszonego produktu
  • Innowacyjny pierścień uszczelniający i nowa technologia poduszek zapewniają doskonałą ochronę przed dźwiękami o niskich częstotliwościach w opływowej konstrukcji
  • Szerokie poduszki wykonane z miękkiej pianki zapewniają wygodę
  • Podwójny pałąk zapewnia rozpraszanie ciepła, a wewnętrzna konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia stały nacisk i wygodne dopasowanie przez 8 godzin
  • Zaprojektowane, aby zoptymalizować rozkład ciężaru i równowagę, zapewniając wyjątkowy komfort
Warianty
NAZWA Cena STAN MAG.
Optime I. nahełmowe. 26dB. żółte
H510P3E-405-GU
netto
106,36 PLN /szt
 
brutto
130,82 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
Optime II. nahełmowe. 30dB. zielone
H520P3E-410-GQ
netto
130,83 PLN /szt
 
brutto
160,92 PLN /szt
VAT 23%
2
 Dostawa: 2 dni robocze
nahełmowe. 32dB. Hi-Viz
X4P3
netto
196,11 PLN /szt
 
brutto
241,22 PLN /szt
VAT 23%
1
 Dostawa: 2 dni robocze
nahełmowe. 30dB. żółte
X2P3
netto
148,36 PLN /szt
 
brutto
182,48 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 19 dni roboczych
Nahełmowe. 27dB. Zielone
X1P3E
netto
115,66 PLN /szt
 
brutto
142,26 PLN /szt
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 7 dni roboczych
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.