Lakier podkładowy do szkła 3M Silane to specjalistyczny preparat zwiększający przyczepność klejów akrylowych na powierzchniach szklanych, w szczególności tam, gdzie standardowe systemy klejenia napotykają na problem tzw. odporności szkła na wilgoć. Stosowany jako warstwa podkładowa przed aplikacją taśm akrylowych (np. serii VHB), zapewnia stabilne, trwałe i odporne na czynniki środowiskowe połączenie.
Preparat jest gotowy do użycia, łatwy w aplikacji oraz niezastąpiony w profesjonalnych pracach montażowych – zwłaszcza przy klejeniu liter i dekorów na witrynach sklepowych, elementów szklanych w kuchniach i łazienkach, a także przy montażu szprosów i konstrukcji architektonicznych.
Wytrzymała butelka o pojemności 1 litra ułatwia transport i przechowywanie w warunkach warsztatowych oraz na produkcji.
Eliminuje odporność szkła na wilgoć – umożliwia skuteczne wiązanie klejów akrylowych i taśm dwustronnych.
Poprawia przyczepność na szkle, szkle hartowanym, lustrzanym oraz innych powierzchniach krzemionkowych.
Niezbędny do prac montażowych takich jak klejenie liter, dekorów, listew i elementów szklanych.
Rekomendowany do taśm akrylowych VHB 3M – znacząco poprawia siłę i trwałość połączenia.
Przezroczysta formuła – estetyczna i niewidoczna po aplikacji.
Gotowy do aplikacji – bez konieczności rozcieńczania czy mieszania.
Praktyczne opakowanie 1 L – trwałe, szczelne, łatwe do przenoszenia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Typ produktu | Podkład silanowy do szkła |
| Objętość | 1 L |
| Typ kleju / skład | Akryl / silan |
| Najmniejsza jednostka sprzedaży | Butelka |
| Zastosowanie | Klejenie szprosów i elementów dekoracyjnych do szkła |
| Branże | Budownictwo, obróbka metalu, oznakowanie, transport |
Klejenie szprosów, listew i profili do szyb
Montaż liter i grafik na witrynach sklepowych
Klejenie elementów dekoracyjnych w łazienkach i kuchniach
Poprawa adhezji taśm VHB na powierzchniach szklanych
Montaż elementów w branży reklamowej, budowlanej i wyposażenia wnętrz
Lakier podkładowy do szkła 3M Silane to specjalistyczny primer, który rozwiązuje kluczowy problem w klejeniu szkła — słabą przyczepność wynikającą z odporności powierzchni na wilgoć. Stosowany z taśmami VHB znacząco zwiększa trwałość, stabilność i bezpieczeństwo połączeń, zapewniając profesjonalny efekt w każdych warunkach.
| NAZWA | Cena | CENA | STAN MAG. | |
|---|---|---|---|---|
|
Promotor adhezji 111 250ml przezroczysty
Kod: AP111 250ML
|
netto
56,10 EUR
/szt
brutto
69,00 EUR
/szt
|
3
Wysyłka: 24h
w dni robocze |
||
|
Primer do szkła Silane 1L 827250
Kod: VHB SILANE 1L
|
netto
48,87 EUR
/szt
brutto
60,11 EUR
/szt
|
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych |
||
|
Podkład do szkła z zadrukiem ceramicznym P591 1l
Kod: P591 1L
|
netto
138,99 EUR
/szt
brutto
170,96 EUR
/szt
|
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych |