Filtr cząstek stałych do systemu z wymuszonym przepływem powietrza Versaflo TR-3712E - 3M

Ceny
Cena netto
193,98 PLN /szt
 
Cena brutto
238,60 PLN /szt
Vat
23%
Zarejestruj się lub Zaloguj aby dokonać zakupów na platformie.
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
Parametry
Producent:
Oznaczenia
Kod
TR-3712E
Identyfikator
10923
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Filtry do systemów z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™ serii TR-300+ zapewniają ochronę przed pyłem, mgłą i innymi niebezpieczeństwami związanymi z cząstkami podczas użytkowania z systemem z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™ serii TR-300 i zatwierdzonym nagłowiem 3M™.

Uzyskaj ochronę przed pyłem, mgłą i oparami oraz drażniącymi kwaśnymi gazami lub parami organicznymi dzięki filtrom do systemów z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™ serii TR-300+. Nasze filtry są przeznaczone do użytku z jednostką napędową 3M™ Versaflo™ TR-300+ i posiadają certyfikat CE. Niektóre filtry zapewniają ochronę przed drażniącymi poziomami par organicznych lub kwaśnych gazów (stężenia poniżej wartości dopuszczalnej ekspozycji). Filtry można łatwo podłączyć do jednostki napędowej, a system z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ Versaflo™ TR-302E jest wyposażony w alarm dźwiękowy i wizualny informujący o konieczności wymiany filtra.

Cechy / Właściwości:

  • TR-3712E — filtr cząstek stałych (P) do ochrony przed pyłami, mgłami, oparami i innymi zagrożeniami w postaci cząstek stałych
  • TR-3802E — Filtr cząstek stałych (P) do ochrony przed pyłami, mgłami, oparami i innymi zagrożeniami w postaci cząstek stałych + drażniącymi poziomami par organicznych (stężenia poniżej wartości dopuszczalnej ekspozycji)
  • TR-3822E — Filtr cząstek stałych (P) do ochrony przed pyłami, mgłami, oparami i innymi zagrożeniami w postaci cząstek stałych + drażniącymi poziomami kwaśnych gazów (stężenia poniżej wartości dopuszczalnej ekspozycji). Ochrona przed fluorowodorem do 10-krotności wartości granicznej
  • Certyfikat CE zgodnie z normą EN 12941 (TH2 lub TH3 w zależności od kombinacji nagłowia)
  • Do użytku z systemem z wymuszonym przepływem powietrza 3M™ TR-300+
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.