Dysk fibrowy Cubitron 3, 3M 1182C 125 mm x 22mm 36+ nacięcie krzyżowe - 3M

Ceny
Cena netto
16,15 PLN /szt
 
Cena brutto
19,86 PLN /szt
Vat
23%
Zarejestruj się lub Zaloguj aby dokonać zakupów na platformie.
Na zamówienie,
dostawa: 14 dni roboczych
Parametry
Gradacja:
Średnica:
Otwór:
Oznaczenia
Kod
127X22 1182C P36+ CUBITRON 3
Identyfikator
17164
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

ZUPEŁNIE NOWY POZIOM SZLIFOWANIA: Zapewnia szybsze nawet o 51% szlifowanie początkowe i nawet o 61% większą stałą szybkość szlifowania w porównaniu z dyskiem fibrowym 3M™ Cubitron™ II 982C, 36+

GENEROWANIE NIEWIELKIEJ ILOŚCI CIEPŁA PODCZAS CIĘCIA: Wymaga mniejszego docisku, umożliwiając przewidywalny poziom zużycia, jednocześnie zmniejszając przebarwienia metalu i ryzyko pęknięć naprężeniowych przy obróbce stali miękkich lub węglowych.

Dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ 3 1182C posiada przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M, przenosząc legendarną szybkość i okres eksploatacji materiałów ściernych 3M™ Cubitron™ Performance na zupełnie nowy poziom. Zalety tego produktu obejmują możliwość zwiększenia produktywności i obniżenia ogólnych kosztów szlifowania w porównaniu z innymi dyskami fibrowymi i tarczami szlifierskimi z obniżonym środkiem podczas szlifowania stali miękkich lub węglowych. Zapewniając do 60% więcej usuniętego materiału w porównaniu z dyskiem fibrowym 3M™ Cubitron™ II 982C, 36+, ten trwały dysk fibrowy charakteryzuje się szybkim tempem cięcia i dużą ilością usuwanego materiału w szerokim zakresie docisków. Ponadto dysk ten został zaprojektowany pod kątem zmniejszenia narażenia ramion na wibracje, zwiększenia wydajności i wykończenia większej liczby części przy użyciu jednego dysku podczas szlifowania pod średnim i wysokim dociskiem.

Dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ 3 1182C w dużym stopniu przyczynia się do zapewnienia solidnego i wszechstronnego rozwiązania ściernego, zarówno w połączeniu ze szlifierkami kątowymi 3M w celu zwiększenia łatwości obsługi przez operatora, jak i w zautomatyzowanych procesach, takich jak zrobotyzowane szlifowanie spawów. Dyski fibrowe 3M™ Cubitron™ 3 1182C usprawniają zautomatyzowane szlifowanie spawów, dzięki zwiększonym: czasowi eksploatacji, wydajności i spójności. Te zalety mają kluczowe znaczenie przy optymalizacji procesu zautomatyzowanego szlifowania; a ponadto dzięki dyskom fibrowym 3M™ Cubitron™ 3 1182C zyskujesz przedłużenie okresu eksploatacji produktu, lepszą szybkość cięcia i spójność stopnia zużycia. Cechy te mogą zarówno usprawnić procesy, które są już zautomatyzowane, jak i zwiększyć korzyści płynące z automatyzacji procesów obecnie wykonywanych ręcznie. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy skontaktować się z zespołem ekspertów 3M ds. zrobotyzowanych zastosowań materiałów ściernych, którzy są gotowi do współpracy w zakresie automatyzacji, od pomysłu do wdrożenia.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.