Półmaska filtrująca, z zaworem, FFP2, 8822 - 3M

Ceny
Cena netto
7,27 PLN /szt
 
Cena brutto
8,94 PLN /szt
Vat
23%
Zarejestruj się lub Zaloguj aby dokonać zakupów na platformie.
200
 Dostawa: 2 dni robocze
Parametry
Producent:
Oznaczenia
Kod
8822 P2 Z ZAWORKIEM
Identyfikator
584
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Seria 8000 masek do cząstek stałych 3M™ to nasza gama masek w kształcie miseczek o lekkiej konstrukcji z dwoma paskami. Zapewniają ochronę dróg oddechowych FFP1, FFP2 i FFP3, z wypukłym kształtem, pianką w części nosowej i regulowaną blaszką nosową, która pomaga uzyskać wygodne dopasowanie do szerokiej gamy rozmiarów twarzy.

Uzyskaj ochronę przed niebezpiecznymi pyłami i mgłą dzięki maskom do cząstek stałych 3M™ z serii 8000. Nasze solidne maski w kształcie miseczek zapewniają ochronę FFP1, FFP2 i FFP3 oraz mają miękką, podszytą wyściółkę, która zapewnia długotrwały komfort przez całą zmianę roboczą. Mają lekką konstrukcję z dwoma paskami, blaszkę nosową (w miejscu kontaktu z twarzą) i piankę w części nosowej zapewniającą dopasowanie do szerokiej gamy rozmiarów twarzy. Zaawansowana elektretowa włóknina filtrująca 3M (AEM) ułatwia użytkownikom oddychanie, a niektóre produkty są dostępne z zaworem 3M™ Cool Flow™, redukującym nagrzewanie się użytkowników pracujących w gorących i wilgotnych warunkach. Plecione, oznaczone kolorami taśmy nagłowne pomagają określić oferowany poziom ochrony: żółte oznacza klasę FFP1 (Nominalny współczynnik ochrony 4), niebieskie oznacza klasę FFP2 (Nominalny współczynnik ochrony 12), czerwone oznacza klasę FFP3 (Nominalny współczynnik ochrony 50). Zaprojektowane do używania w połączeniu z produktami 3M do ochrony wzroku i słuchu.

Cechy / Właściwości:

  • Zapewnia ochronę dróg oddechowych przed pyłami i mgłami - klasa ochrony FFP2 (NWO 12)
  • Klasyczny, kopułkowy kształt, wygodna, lekka konstrukcja
  • Wytrzymała, odporna na wgniatanie powłoka wewnętrzna
  • Zawór 3M™ Cool Flow™ efektywnie likwiduje nagromadzone ciepło zapewniając przyjemne uczucie chłodu i bardziej komfortowe użytkowanie. Odprowadza wydychane powietrze zmniejszając ryzyko parowania okularów
  • Kompatybilna ze środkami ochrony wzroku i słuchu 3M
  • Taśmy nagłowne są oznaczone kolorami w celu szybkiej i łatwej identyfikacji: żółte dla FFP1, niebieskie dla FFP2 i czerwone dla FFP3
  • Przystosowana do używania w połączeniu z produktami 3M do ochrony wzroku i słuchu
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.