Nowe tarcze do szlifowania - 3M 125x7x22 Cubitron II™
Szanowni Państwo,
Firma 3M wyprodukowała nowy innowacyjny produkt z branży obróbki ręcznej metali.
Po sukcesie wprowadzonej prawie 2 lata temu ściernicy fibrowej z materiałem Cubitron II™ oraz pasów bezkońcowych z tego samego materiału, tym razem przedstawiamy ściernicę bakielitową- twardy materiał ścierny w postaci tarczy 125x7x22mm z materiału Cubitron II™.
Produkt można stosować do szlifowania stali
konstrukcyjnej oraz nierdzewnej.
Dzięki zastosowaniu odpowiedniej struktury ziarna
i twardości, otrzymujemy niezwykle wydajne narzędzie
do szlifowania, znacznie przewyższające żywotnością
i agresywnością dotychczas produkowane materiały.
Podstawowe cechy i korzyści:
- do szlifowania stali konstrukcyjnej i nierdzewnej - jedno narzędzie do szlifowania najpopularniejszych materiałów
- wysokowydajne narzędzie do agresywnego szlifowania –dłuższa praca jednym narzędziem, mniej przerw na wymianę narzędzia, mniej odpadów do utylizacji
- preferowana przez wielu użytkowników popularna forma materiału do szlifowania
- bardzo wysoka szybkość skrawania – skrócenie czasu szlifowania, obniżenie kosztów związanych z czasem wykonywanych czynności.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi produktu oraz zakupem – prosimy o kontakt.
DYSKI FIBROWE W NOWYM WYDANIU - 3M 982CX
MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ ZE SPECJALISTĄ Z THC
Specjaliści THC są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 - 16.00. Już teraz zadzwoń pod numer 58 664 92 55 lub skorzystaj z naszegoformularza kontaktowego.
ul. Uczniowska 33
80-530 Gdańsk tel. 58 664 92 55
tel. 58 342 22 82
fax 58 346 43 59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.