3M - oficjalny dystrybutor
Wyszukaj
 
 
telefon: 58 664 92 55
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ceramiczny tlenek glinu 3M Cubitron II - technologiczne arcydzieło

 

Pasy ścierne Cubitron II wykonane są z zastosowaniem technologii precyzyjnego kształtowania trójkątnych ziaren ściernych. Tak zaprojektowane ziarno jest bardzo ostre, samoostrzące się podczas szlifowania, równomiernie się zużywa dzeki temu pracuje precyzyjnie nie przegrzewając obrabianej powierzchni. Szlifowanie pasami ściernymi Cubitron II eliminuje ryzyko uszkodzenia obrabianego elementu wskutek temperatury oraz jego przebarwienia. Pasy zawierają również dodatek chłodzący co w połączeniu z samoostrzącym się ziarnem ściernym wydłuża ich wydajność nawet o 4 razy w porównaniu do tradycyjnego pasa z ziarnem ceramicznym.

3M Cubitron II ceramiczny tlenek glinu

Konwencjonalne ziarna ceramiczne mają nieregularną budowę co powoduje, że proces szlifowania jest niejednorodny i generuje dużą ilość ciepła. W efekcie pas pracje krócej i jest mniej wydajny.

Trójkątne i precyzyjnie kształtowane ziarna w pasach Cubitron II skrawają obrabiany materiał jak frezy, przez co powierzchnia się nie przegrzewa, proces szlifowania jest jednorodny a efekt uzyskujemy dużo szybciej.

3M 984F

Pasy wykonane są na podkładzie ze sztywnego poliestru do pracy na sucho i mokro z dużym i średnim 3M 984 F pas bezkońcowydociskiem. Materiał Cubitron II dedykowany jest do ekstremalnie agrasywnego szlifowania i usuwania dużych naddatków na stali zwykłej, nierdzewnej oraz materiałów trudnoobrabialnych takich jak stopy niklu i tytanu. Przeznaczone do ukosowania i wyrównywania krawędzi, frezowania i szlifowania promieniowego rur, oraz do szlifowania odkuwek i odlewów. Ziarno Cubitron II w gradacjach P+ zapewnia 3 - 4 razy większą trwałość i wydajność przy zachowaniu jednolitej rysy i jakości obróbki, rownież przy pracy "z ręki". Nasyp zawiera dodatek chłodzący.                                   Dostępne ziarnistości: P36+, P60+, P80+

 

3M cubitron II

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ ZE SPECJALISTĄ Z THC

Specjaliści THC są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 - 16.00. Już teraz zadzwoń pod numer 58 664 92 55 lub skorzystaj z naszego
formularza kontaktowego.
PROMOCJA


Akcja promocyjna!!! zwijacz + rabat + okulary/półmaska do wyboru

Więcej
THC Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Uczniowska 33
80-530 Gdańsk
tel. 58 664 92 55
tel. 58 342 22 82
fax 58 346 43 59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© thc.gda.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone.