Okulary ochronne przezroczyste V9C, zintegrowane z hełmem - 3M

Ceny
Cena netto
15,74 PLN /szt
 
Cena brutto
19,36 PLN /szt
Vat
23%
Zarejestruj się lub Zaloguj aby dokonać zakupów na platformie.
Na zamówienie,
dostawa: 10 dni roboczych
Parametry
Producent:
Kolor:
Oznaczenia
Kod
V9C
Identyfikator
13177
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Zarządzanie miejscem pracy lub pracą oznacza maksymalizację bezpieczeństwa i wydajności przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu cenionego przez Twoją załogę. Zapewnij swoim pracownikom doskonałe połączenie komfortu, stylu i bezpieczeństwa dzięki wszechstronnym zintegrowanym okularom ochronnym 3M™. Te okulary ochronne mocuje się bezpośrednio do hełmu, co eliminuje potrzebę stosowania dodatkowego sprzętu ochronnego, który może obciążać nos i skronie.

Kup zintegrowane z hełmem okulary ochronne 3M™, aby zapewnić ochronę przed odblaskami słonecznymi, cząstkami stałymi i promieniowaniem UV. Nasze okulary ochronne są dostępne z soczewkami z powłoką odporną na zarysowania i zaparowanie, dzięki czemu minimalizują uszkodzenia od czynników fizycznych i chronią przed zaparowaniem. Są łatwe w regulacji z hełmami 3M™ i w mocowaniu do nich. Unikatowa konstrukcja umożliwia łatwe przesuwanie pomiędzy skorupą hełmu i taśmą nagłowia, co zapewnia ścisłe przyleganie do policzków użytkownika i ochronę. Okulary ochronne spełniają wymagania normy EN 166. Nasze okulary ochronne są dostępne z szarymi soczewkami z powłoką odporną na zarysowania i zaparowanie, dzięki czemu minimalizują uszkodzenia od czynników fizycznych i chronią przed zaparowaniem. Są łatwe w regulacji i mocowaniu z hełmami 3M™. Unikatowa konstrukcja umożliwia łatwe przesuwanie pomiędzy skorupą hełmu i taśmą nagłowia, co zapewnia ścisłe przyleganie do policzków użytkownika i ochronę. Okulary ochronne spełniają wymagania normy EN 166.

Cechy / Właściwości:

  • Ochrona oczu przed odblaskami słonecznymi, cząstkami stałymi i promieniowaniem UV
  • Łatwe mocowanie do hełmów 3M™
  • Trwała powłoka soczewek odporna na zarysowania i zaparowanie minimalizuje uszkodzenia od czynników fizycznych i chroni przed zaparowaniem
  • Łatwa regulacja
  • Przetestowano pod kątem wymagań normy EN 166:2001 i stwierdzono ich spełnianie
  • Dostępne z żółtymi, szarymi i przejrzystymi soczewkami
  • Lekka konstrukcja zapewnia większy komfort i mniejsze obciążenie podczas prac

Sugerowane aplikacje:

  • Do używania z hełmami 3M™
Akcesoria
Płyn do czyszczenia soczewek, 120 ml - 3M
71329-00000M
netto
22,83 PLN
 
brutto
28,08 PLN
VAT 23%
2
 Dostawa: 2 dni robocze
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.