Nauszniki przeciwhałasowe PELTOR Optime III, nakarkowe, 35dB, czarno/czerwone, H540B-412-SV - 3M

Ceny
Cena netto
154,24 PLN /szt
 
Cena brutto
189,72 PLN /szt
Vat
23%
Zarejestruj się lub Zaloguj aby dokonać zakupów na platformie.
Na zamówienie,
dostawa: 35 dni roboczych
Parametry
Producent:
Kolor:
Oznaczenia
Kod
H540B-412-SV
Identyfikator
11441
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Nauszniki 3M™ PELTOR™ Optime™ III to nasze wysokiej jakości ochronniki słuchu do stosowania w bardzo głośnym otoczeniu, redukujące poziom hałasu nawet o 35 dB. Charakteryzują się podwójną obudową minimalizującą występowanie zjawiska rezonansu i wygodnymi miękkimi, szerokimi poduszkami zmniejszającymi ucisk wokół uszu. Dostępne w wersjach z pałąkiem, noszonej na szyi, mocowanej do kasku i w kolorze zielonym o podwyższonej widzialności.

Uzyskaj wygodną, wysokiej jakości ochronę słuchu dzięki nausznikom 3M™ PELTOR™ Optime™ III. Idealnie nadają się do stosowania w bardzo głośnym otoczeniu takim jak lotniska, elektrownie, maszynownie okrętowe i drukarnie. Nasze nauszniki przeciwhałasowe redukują poziom hałasu do 35 dB. Zastosowano w nich technologię podwójnej obudowy minimalizującą rezonans w obudowie uchwytu, co zapewnia maksymalne tłumienie w zakresie wysokich częstotliwości. Duża przestrzeń wewnątrz nauszników pomaga ograniczyć nagrzewanie się i gromadzenie się wilgoci, a miękkie, szerokie piankowe poduszki zapewniają niski ucisk w strefie wokół uszu, dzięki czemu są wygodne w noszeniu przez długi czas i lepiej dostosowane do preferencji użytkownika. Nasze nauszniki przeciwhałasowe zapewniają skuteczną ochronę i najwyższy komfort noszenia. Zużyte lub uszkodzone poduszki i wkładki piankowe są dostępne jako zestawy higieniczne, które można łatwo wymieniać, przedłużając cykl życia produktu. Nauszniki 3M™ PELTOR™ Optime™ III są dostępne w wersjach z pałąkiem, noszonej na szyi, mocowanej do kasku i w kolorze zielonym o podwyższonej widzialności.

Cechy / Właściwości:

  • Skuteczność tłumienia do 35 dB
  • Technologia podwójnej obudowy minimalizuje występowanie efektu rezonansu
  • Duża przestrzeń wewnątrz nauszników ogranicza gromadzenie się wilgoci i nagrzewanie się
  • Miękkie, szerokie piankowe poduszki zmniejszają ucisk wokół uszu
  • Poduszki i wkładki dostępne jako wymienne zestawy higieniczne
  • Dostępne w wersjach z pałąkiem, noszonej na szyi, mocowanej do kasku i w kolorze zielonym o podwyższonej widzialności
  • Środowiska o wysokim poziomie hałasu, takie jak lotniska, elektrownie, maszynownie okrętowe i drukarnie
Akcesoria
Zestaw higieniczny do nauszników przeciwhałasowych PELTOR Optime III, HY54 - 3M
HY54.
netto
54,29 PLN
 
brutto
66,78 PLN
VAT 23%
Na zamówienie,
dostawa: 35 dni roboczych
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.