Dysk fibrowy Cubitron II 982CX Pro, 125mm x 22mm, P36+ - 3M

Ceny
Cena netto
7,78 PLN /szt
 
Cena brutto
9,57 PLN /szt
Vat
23%
Zarejestruj się lub Zaloguj aby dokonać zakupów na platformie.
200
 Dostawa: 2 dni robocze
Parametry
Producent:
Gradacja:
Średnica:
Otwór:
Oznaczenia
Kod
127X22 982CX P36+
Identyfikator
14769
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt
Opis

Podwyższona produktywność z Dyskiem fibrowym 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro. Przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M dysków fibrowych przenosi legendarną prędkość cięcia i żywotność materiałów ściernych 3M™ Cubitron™ II na wyższy poziom. Dostępne modele o ziarnistości 36+ do zastosowań wymagających średniego i dużego nacisku, takich jak szlifowanie spawów, fazowanie i intensywne gratowanie.

Opracowując Dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro, inżynierowie z firmy 3M przeprojektowali przełomową technologię materiałów ściernych 3M™ Cubitron™ II. Przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M tnie jeszcze szybciej i zapewnia wydłużony okres eksploatacji, pomagając zwiększyć produktywność. Zaleta całego systemu Dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro jest częścią pełnego systemu na szlifierkę kątową. Łącząc dyski 3M™ Cubitron™ II z elektryczną szlifierką kątową 3M™ i wydajną żebrowaną podkładką do dysków 3M™, uzyskuje się wyższy poziom produktywności przy redukcji wibracji, hałasu i pyłu. Skuteczność każdego z elementów, gdy są połączone, jest zwiększona, aby zapewnić optymalną wydajność ścierną – w tym okres dłuższy eksploatacji materiałów ściernych, wyższą szybkość cięcia i większą spójność wyników. Wyróżnianie się na tle różnych gałęzi przemysłu Dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro został zaprojektowany z myślą o Twojej branży. W metalurgii 982CX Pro doskonale sprawdza się na wszelkich metalach – od stali konstrukcyjnej po blachę. Dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań w budownictwie okrętów i łodzi oraz metalurgii, sprostasz wyzwaniom specyficznym dla Twojej branży. W zakresie produkcji maszyn dyski fibrowe pozwolą szybko wykonać intensywne zadania w rolnictwie i budownictwie, sektorze maszyn przemysłowych, przetwórstwie żywności oraz przemyśle paliwowo-gazowym. Maksymalna wydajność w zastosowaniach robotycznych Zautomatyzowane procesy szlifowania są tak wydajne, jak stosowane materiały ścierne. Wiodący specjaliści ds. systemów robotycznych na całym świecie wybierają Dyski fibrowe 3M™ Cubitron™ II ze względu na ich legendarną wydajność i możliwość redukcji przestojów. Przeprojektowane ceramiczne ziarno Dysku fibrowego 3M™ Cubitron™ II 982CX Pro sprawia, że roboty szlifują spawy i pracują długo po tym, gdy inne dyski fibrowe wymagają wymiany. 

Cechy/ Wlaściwości:

 • Przeprojektowane precyzyjnie kształtowane ziarno 3M przenosi legendarną prędkość i żywotność na wyższy poziom
 • Dysk fibrowy 3M o najdłuższej żywotności pomaga zwiększyć produktywność i zredukować liczbę wymian dysków w zastosowaniach ręcznych i zautomatyzowanych
 • Trójkątne ziarno ceramiczne zużywa się równomiernie, nie nagrzewa się podczas pracy i zachowuje ostrość przez cały okres eksploatacji dysku
 • Tnie przy mniejszym nacisku niż tradycyjne dyski fibrowe, co pomaga zmniejszyć obciążenie operatorów
 • Zalecane do stali węglowej
 • Wolne od zanieczyszczeń zgodnie z normą INOX dotyczącą stali nierdzewnej

Sugerowane aplikacje:

 • usuwanie spoin 
 • fazowanie 
 • szlifowanie 
 • intensywne gratowanie 
 • zrobotyzowane i innego rodzaju zautomatyzowane zastosowania
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie były poprawne, jednak nie gwarantujemy dokładności podanych informacji. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia ujawnione w treści.