3M - oficjalny dystrybutor
Wyszukaj
 
 
telefon: 58 664 92 55
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały i narzędzia ścierne - jakość, wydajność, bezpieczeństwo

Materiały i narzędzia ścierne tworzące naszą ofertę zostały wybrane bardzo starannie. Musiały spełnić szereg oczekiwań naszych wymagających klientów.

Jakość

W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały wysokiej jakości za rozsądną cenę. Stawiając na materiały wysokiej jakości do minimum ograniczamy czas poświęcany uciążliwym reklamacjom.

Wydajność

Kolejnym kluczem doboru narzędzi była ich wydajność. Dzięki temu nasi Klienci mogą przyspieszyć procesy produkcyjne co przy rosnących kosztach zatrudnienia staje się istotnym parametrem ekonomicznym. 

Innowacje

Współpracując z najlepszymi dostawcami mamy dostęp do najnowszych technologii. Dzięki temu znajdziecie Państwo w naszej ofercie takie innowacyjne produkty jak materiały nasypowe Trizact, Cubitron, Cubitron II, włókniny Scotch-Brite, szczotki BB-ZB, systemy mocowania Roloc i Hookit.

Bezpieczeństwo

Fakt, że tarcza szlifierska używana na ręcznej szlifierce osiąga prędkość roboczą rzędu 1/10 prędkości pocisku karabinowego powoduje, że skutki rozerwania tarczy podczas pracy mogą być fatalne dla użytkownika.

Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłacznie produkty sprawdzonych i doświadczonych producentów posiadające szereg wymaganych certyfikatów.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ ZE SPECJALISTĄ Z THC

Specjaliści THC są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 - 16.00. Już teraz zadzwoń pod numer 58 664 92 55 lub skorzystaj z naszego
formularza kontaktowego.
THC Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Uczniowska 33
80-530 Gdańsk
tel. 58 664 92 55
tel. 58 342 22 82
fax 58 346 43 59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© thc.gda.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone.