3M - oficjalny dystrybutor
Wyszukaj
 
 
telefon: 58 664 92 55
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Półmaska 3M 9152 VFlex

Półmaska 3M 9152 VFlex jest półmaską jednorazowego użytku klasy P2. Chroni przed cząstkami stałymi (pyły i mgły) do 12 x NDS.

Unikatowa konstrukcja półmaski 3M VFlex  umożliwia jej stosowanie do prac , podczas których istnieje konieczność  poruszania ustami ( np. podczas mówienia, intensywnego oddychania) bez rozszczelniania półmaski na twarzy.

Typowe zastosowanie półmaski VFlex to zabezpieczenie dróg oddechowych pracownika w warunkach produkcji przemysłowej - podczas prac spawalniczych, szlifierskich, przy obróbce drewna twardego, laminatów.
Materiał filtracyjny, z którego wykonana została półmaska 3M 9152 VFlex ma małe opory oddychania. Dzięki temu, mimo braku zaworka wydechowego, półmaskę można zastosować z powodzeniem przy lżejszych pracach, np. w laboratorium.

Półmaska zbudowana jest  z dwóch  paneli:  górnego i dolnego. Część środkowa półmaski została specjalnie wyprofilowana i usztywniona tak, aby  utrzymać jej kształt na twarzy. W górnym panelu umieszczono blaszkę  dla lepszego uszczelnienia w okolicach nosa. Poprawia to bezpieczeństwo pracownika oraz zapobiega zaparowywaniu ochron oczu - okularów lub gogli.

Dzięki temu, że półmaska jest składana,  ułatwia to jej przechowywanie przed użyciem oraz umożwliwia - po każdorazowym zdjęciu z twarzy – łatwe złożenie i powtórne rozłożenie i użycie.

Półmaska 3M 9152 VFlex jest kompatybilna z innym sprzętem ochrony osobistej produkowanym przez firmę  3M - z ochronnikami słuchu , okularami , goglami.

Jak przygotować półmaskę  3M 9152 VFlex do pracy ?
Kiedy wymienić półmaskę na nową?
Na te pytania odpowie Ci nasz doradca techniczny - skontaktuj się z nami.

 

półmaska 3M 9152 VFlex P2

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ ZE SPECJALISTĄ Z THC

Specjaliści THC są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 - 16.00. Już teraz zadzwoń pod numer 58 664 92 55 lub skorzystaj z naszego
formularza kontaktowego.
PROMOCJA


Akcja promocyjna!!! zwijacz + rabat + okulary/półmaska do wyboru

Więcej
THC Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Uczniowska 33
80-530 Gdańsk
tel. 58 664 92 55
tel. 58 342 22 82
fax 58 346 43 59
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© thc.gda.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone.